PERPLX CIRCUSWERKPLAATS info@perplx.be

Overzicht alle residenties en coproducties

Residenties en Coproducties 2022

Januari 2022

  • Ma 3/01 tem za 8/01/2022: residentie ‘K par K’ – Cie Sacorde – unie der zorgelozen
  • Ma 17/01 tem zo 23/01/2022: residentie ‘Solo’ – Sur Mesure – zaal Budascoop
  • Ma 17/01 tem zo 23/01/2022: residentie ’13 Harbinger Road’ – Hendrik Van Maele – OC Marke
  • Ma 24/01/2022 tem vr 28/01/2022: Residentie Josse De Broeck en Jef Callebaut – ‘ Balans, een artistiek onderzoek’ – Studio Budatoren
  • Ma 24/01/2022 tem vr 28/01/2022: Residentie Zinzi & Evertjan – ‘Proof of insanity’ – Studio Budatoren

Februari 2022

  • Ma 14 tem vr 18/02/2022: Residentie Cie Midnight ‘Us’ – Studio Budatoren
  • Vr 14 tem vr 25/02/2022: Residentie Collectif Malunés/Ayla Moes & Gabriel Làres – Studio Budatoren

Februari – Maart 2022

  • Ma 28/02 tem za 05/03/2022: residentie ‘Cécile’ – Sinking Sideways – studio Budatoren
  • Ma 28/02 tem zo 06/03/2022: residentie ‘Salto Amortale’ – Cuatro Producions – studio Budatoren

Maart 2022

  • Ma 07/03 tem zo 13/03/2022: residentie Cie Hopscotch – ‘#Catch You Later’ studio Budatoren Kortrijk
  • Ma 07/03 tem vr 11/03/2022: residentie Fabian Krestel – ‘The Labyrinth’ – Culture Culture ism Latitude 50 – studio Budatoren

April 2022

  • Ma 04/04 tem vr 15/04/2022: residentie ‘TANK & ME’ – Francesca Hyde – Budascoop
  • Ma 11/04 tem vr 15/04/2022: residentie ‘Flâneurs’ – Duo Yerko & Denisse – OC Marke
  • Vr 22/04 tem zo 24/04/2022: residentie Sociaal Circus Woesh – Studio Budatoren

Mei 2022

  • Ma 02/05/2022 tem vr 06/05/2022: residentie ‘Cecile’ – Sinking Sideways – Budatoren
  • Za 07/05 tem za 14/05/2022: residentie ‘Hair’ – La Campistany (Julia) – zaal Budascoop
  • Ma 9 tem zo 15/05/2022: residentie ‘Cold Feet’ – Manon Verplancke – studio Budatoren
  • Ma 24/05 tem 03/06/2022: : labo ‘Bare Body’ – Gedachtegang – zaal Budascoop

Juni 2022

  • Wo 08/06/2022 tem do 16/06/2022: residentie La Campistany – Unie der Zorgelozen
  • Wo 08/06 tem ma 13/06/2022: residentie ‘Omnicorpomuta’ – Jessica Hellmuth – OC Marke
  • Di 14/06/2022 tem zo 19/06/2022: residentie ‘C’est bien ici?’ Cie Wurst – Zaal OC Marke
  • Ma 20/06/2022 tem za 25/06/2022: residentie Fabian Krestel – ‘The Labyrinth’ – Culture Culture ism Latitude 50 – Studio Budatoren
  • Ma 20/06/2022 tem vr 24/06/2022: residentie ‘K par K’ – Cie Sacorde – Zaal Budascoop
  • Ma 20/06/2022 tem za 25/06/2022:residentieCarré de Je’ – Cie Kirn – Zaal Budascoop
  • Di 21 tem vr 24/06/2022: residentie Us’ – Cie Midnight – zaal OC Marke
  • Wo 22/6/2022 tem vr 24/06/2022: residentie Codarts Circus Arts Unie der Zorgelozen
  • Ma 27/06/2022 tem za 2/07/2022: residentie ’A Sensitive Case’ – Bert Vanden Berghe – OC Marke

Juli 2022

  • Ma 04/07/2022 tem zo 10/07/2022: residentie ‘Salto Amortale’ – Cuatro Productions – studio Budatoren

Augustus 2022

  • Di 16/08/2022 tem zo 21/08/2022: residentie en lichtcreatie ‘Chaïm’ – There There Company – zaal Budascoop en OC Marke
  • Di 16/08/2022 tem wo 31/08/2022: residentie ‘Proof of Insanity’ – Zinzi & Evertjan – Unie der Zorgelozen
  • Di 23/08/2022 tem vr 26/08/2022: residentie ‘Cold Feet’ – Manon Verplancke – OC Marke
  • Ma 29/08/2022 tem za 03/09/2022: residentie ‘Cécile’ – Sinking Sideways – zaal Budascoop

September 2022

  • Do 01/09/2022 tem zo 18/09/2022: residentie ‘M’ – !UKBUM! COLLECTIVE! – Unie der Zorgelozen
  • Ma 05/09/2022 tem vr 09/9/2022: residentie ‘Puinbal’ – Guido Van Hout & Arthur Wagenaar – studio Budatoren
  • Ma 12/09/2022 tem zo 18/09/2022: residentie ‘Flâneurs’ – Yerko & Denisse – Studio Budatoren
  • Ma 19/09/2022 tem vr 23/09/2022: residentie ‘Puinbal’ – Guido Van Hout & Arthur Wagenaar – OC Marke
  • Ma 19/09/2022 tem za 01/10/2022: residentie ‘Kano’ – Les Argonautes – Unie der Zorgelozen
  • Ma 26/09/2022 tem zo 2/10/2022: residentie ‘Cold Feet’ – Manon Verplancke – studio Budatoren
  • Ma 26/09/2022 tem zo 2/10/2022: residentie ‘Odd one out’ – Simon Granit Ossoinak – studio Budatoren

Oktober 2022

  • Ma 03/10/2022 tem za 08/10/2022: Residentie ‘K par K’ – Cie Sacorde – zaal Budascoop
  • Ma 03/10/2022 tem vr 07/10/2022 : residentie ‘Odd one out’ -Simon Granit Ossoinak  – Studio Budatoren
  • Ma 03/10/2022 tem za 08/10/2022: residentie ‘Flâneurs’ – Duo Yerko & Denisse – Studio Budatoren
  • Di 04/10/2022 tem do 06/10/2022:residentie vzw Gedachtegang, Budascoop zaal 2
  • Ma 03/10/2022 tem vr 7/10/2022: residentie ‘Salto Amortale’ Cuatro Productions – Unie der Zorgelozen
  • Ma 10/10/2022 tem zo 16/10/2022: residentie ‘Baas’ – Samuel Bey & Abigail Abraham – studio Budatoren
  • Ma 10/10/2022: lichtcreatie Circus Katoen – Budascoop
  • Ma 10/10/2022 tem zo 16/10/2022 : residentie ‘#Catch you later’ – Cie Hopscotch – studio Budatoren
  • Ma 17/10/2022 tem zo 23/10/2022: residentie ‘From the top’ – Harvey Cobb – studio Budatoren
  • Ma 17/10/2022 tem vr 21/10/2022: residentie ‘The Labyrinth’ – Fabian Krestel – studio Budatoren
  • Ma 24/10/2022 tem zo 30/10/2022: residentie ‘A Sensitive Case’Bert Vanden Bergh – Studio Budatoren:

November 2022

  • Ma 7/11/2022 tem vr 11/11/2022: residentie Framing Effekt – Unie der Zorgelozen
  • Ma 14/11/2022 tem zo 20/11/2022: residentie ‘Syncopate’ – Tobi & Finn – studio Budatoren
  • Ma 21/11/2022 tem zo 27/11/2022: residentie ‘The Beauty of lightness’ – TSAK Kollektiv – studio Budatoren
  • Ma 21/11/2022 tem vr 25/11/2022: residentie labo Cie Side-show- studio Budatoren
  • Ma 28/11/2022 tem zo 4/12/2022: residentie ‘Us’ – Cie Midnight – Unie der Zorgelozen

December 2022

    • Ma 05/12/2022 tem zo 12/12/2022: residentie ‘Syncopate’ – Tobi & Finn – studio Budatoren
    • Ma 12/12/2022 tem zo 18/12/2022: residentie ‘Les Hommes Andersom’ – Cie Pilolabo – studio Budatoren
    • Ma 19/12/2022 tem ma 26/12/2022: residentie ‘From the top’ – Harvey Cobb – studio Budatoren

Residenties en Coproducties 2021

Januari 2021

  • Vr 1/01 tem vr 8/01/2021: ‘Kpark’ – Cie Sacorde – Unie der Zorgelozen
  • Ma 4/01 tem zo 10/01/2021: ‘Ices Skates And Other Cruelties’ Camille Paycha – budascoop 1
  • Ma 11/01 tem zo 17/01/2021: ‘Too fat to fly’ – Collectif Malunés – Unie der Zorgelozen
  • Ma 18/01 tem zo 24/01/2021: ‘Bitbybit’ – Vincent Bruyninckx en Simon Bruyninckx – Unie der Zorgelozen
  • Ma 18/01 tem zo 24/01/2021: ‘René’ – Sinking Sideways – studio Budatoren
  • Ma 18/01 tem do 28/01/2021: Cie Krak – studio Budatoren

Februari 2021

  • Ma 01/02 tem zo 14/02/2021: ‘Resonance’ – Cie Hay Que!!! – Budascoop 1
  • Ma 15/02 tem za 20/02/2021: ‘The time of our singing’ – vzw Walser – Studio budatoren
  • Zo 21/02 tem do 04/03/2021: ‘Bi’ – Be Flat – Budascoop 1
  • Ma 22/02 tem vr 05/03/2021: ‘Nu’ – Circ’Ombelico – studio Budatoren

Maart 2021

  • Ma 08/03 tem zo 14/03/2021: ‘Ice Skates And Other Cruelties’Camille Paycha zaal Budascoop
  • Ma 08/03 tem zo 14/03/2021: ‘Grasshoppers’ Circus Katoen – OC Marke
  • Ma 15/03 tem vr 19/03/2021: Labo nieuwe tentvoorstelling – Collectif Malunés – conciergeriewoning Marke
  • Ma 22/03 tem wo 31/03/2021: Cie Krak – Budatoren
  • Ma 29/03 tem zo 04/04/2021: ‘CM_30’ – Kolja Huneck – Budascoop 2

April 2021

  • Ma 05/04 tem zo 11/04/21: ‘René’ – Sinking Sideways –studio Budatoren
  • Ma 12/04 tem zo 18/04/2021: ‘Grasshoppers’– Circus Katoen – OC Marke
  • Ma 19/04 tem vr 30/04/2021: ‘Bitbybit’ – Moved by Matter– tent terrein OC Marke
  • Wo 21/04 tem vr 30/04/2021: Residentie – Kirn Compagnie Unie der Zorgelozen

Mei 2021

  • Za 01/05 tem zo 02/05/2021: ‘Bitbybit’ – Moved by Matter– tent terrein OC Marke
  • Za 01/05 tem di 04/05/2021: Residentie – Kirn Compagnie Unie der Zorgelozen
  • Ma 10/05 tem vr 21/05/2021:‘Friendly Freaks’ – Compagnie Balltazar – tent terrein OC Marke

Juni 2021

  • Ma 21/06 tem zo 27/06/2021: Labo ‘Bloot’ – vzw Gedachtengang – zaal OC Marke

Juli 2021

  • Za 3/07 tem wo 14/07/2021: ‘There are no small details’ – Collectif Malunés/Ayla Moes en Gabriël Larès – Budascoop

Augustus 2021

  • Di 17/08 tem zo 29/08/2021: ‘Corpo’ – Jessica Hellmuth – Unie der Zorgelozen
  • Wo 18/08 tem di 24/08/2021: ‘Trio’ – Hendrik Van Maele – zaal OC Marke
  • Vr 20/08 tem do 26/08/2021: ‘The time of our singing’ – vzw Walser – Budascoop 1
  • Ma 30/08/2021 tem di 31/08/2021: ‘Homan’ – Collectif Malunés/Vinçent Bruyninckx & Vejde Grind – Unie der Zorgelozen

September 2021

  • Wo 01/09 tem za 11/09/2021: ‘Homan’ – Collectif Malunés/Vinçent Bruyninckx & Vejde Grind – Unie der Zorgelozen
  • Ma 06/09 tem zo 12/09/2021: ‘A 2 mètres’ – Jesse Huygh – tuin OC Marke
  • Ma 13/09 tem za 25/09/2021: ‘Tear Away’ – Cie Breaked – Unie der Zorgelozen
  • Zo 27/09 tem do 30/09/2021: ‘Proof of insanity’ – Zinzi & Evertjan – Unie der Zorgelozen

Oktober 2021

  • Vr 01/10 tem zo 03/10/2021: ‘Proof of insanity’ – Zinzi & Evertjan – Unie der Zorgelozen
  • Ma 04/10 tem vr 08/10/2021: ‘Grasshoppers’ – lichtcreatie – Circus Katoen – Budascoop
  • Ma 04/10 tem vr 08/10/2021: ‘Tricot’ – Kirn Company – Budascoop
  • Ma 4/10 tem vr 08/10/2021: ‘René’ – Sinking Sideways– Unie der Zorgelozen

November 2021

  • Ma 15/11 tem zo 28/11/2021: Labo ‘Materiaalmoeheid’ – Grensgeval – Budatoren
  • Ma 29/11 tem di 30/11/2021: Labo ‘Bloot’ – vzw Gedachtengang – zaal OC Marke
  • Ma 29/11 tem di 30/11/2021: Cie Krak – Budatoren

December 2021

  • Wo 01/12 tem zo 05/12/2021: : Labo ‘Bloot’ – vzw Gedachtengang – zaal OC Marke
  • Wo 01/12/ tem zo 05/12/2021: Cie Krak – OC Marke
  • Ma 06/12 tem zo 12/12/2021: Labo ‘Cécile’ – Sinking Sideways – Budatoren

Residenties en Coproducties 2020

Januari 2020

  • Ma 13/01 tem di 14/01/2020: ‘Der Lauf’ – Guy Waerenburgh – Unie der Zorgelozen
  • Ma 20/1 tem do 23/1/2020: ‘Der Lauf’ – Guy Waerenburgh – Unie der Zorgelozen
  • Wo 22/01 tem zo 26/01/2020: ‘Carrying my father’ – There There – Budascoop 1
  • Ma 27/01/2020 tem zo 02/02/2020: Residentie Cie Sacorde – Unie der Zorgelozen

Februari 2020

  • Ma 17/02 tem 20/02/2020: ‘Mousse’ – Cie Scratch – Budascoop

Maart 2020

  • Ma 16/03 tem vr 20/03/2020: Kirn Company – Budascoop 1: geannuleerd wegens corona
  • Ma 16/03 tem vr 20/03/2020: ‘De Cuyper versus De Cuyper’ -Cie Pol & Freddy – Studio Budatoren: geannuleerd wegens corona

April 2020

  • Di 14/04 tem za 18/04/2020: ‘The time of our singing’ – vzw Walser – Studio Budatoren: geannuleerd wegens corona
  • Zo 19/04 tem do 23/04/2020: ‘Ice Skates And Other Cruelties’ – Camille Paycha – Budascoop 1: geannuleerd wegens corona

Mei 2020

  • Zo 03/05 tem zo 10/05/2020: ‘Ice Skates And Other Cruelties’ – Camille Paycha – Budascoop 2: geannuleerd wegens corona
    • Di 05/05 tem za 09/05/2020: ‘Homan’ – Vincent Bruyninckx en Vejde Grind – studio 4: geannuleerd wegens corona
  • Wo 20/05 tem wo 03/06/2020: ‘Grasshoppers’ – Circus Katoen – Unie der zorgelozen

Juni 2020

  • Ma 15/06 tem vr 19/06/2020: Kirn Company – studio Budatoren –
  • Ma 22/06 tem vr 26/06/2020: ‘De Cuyper versus De Cuyper’ – Cie Pol & Freddy –studio Budatoren
  • Di 23/06 tem za 27/06/2020: ‘Ice Skates And Other Cruelties’ – Camille Paycha – studio Budatoren

Augustus 2020

  • Ma 10/08 tem vr 28/08/2020: ‘Homan’ Vincent Bruyninckx en Vejde Grind – Unie der Zorgelozen

September 2020

  • Di 08/09 tem za 19/09/2020: ‘Grasshoppers’ – Circus Katoen – Unie der Zorgelozen
  • Ma 21/09 tem zo 27/09/2020: ‘Materia’ – Andrea Salustri(D) – Budascoop 1
  • Ma 21/09 tem zo 27/09/2020: ‘Ice Skates And Other Cruelties’ – Camille Paycha – Unie der Zorgelozen
  • Ma 28/09 tem zo 04/10/2020: ‘Homan’ – Vincent Bruyninckx en Vejde Grind – Budascoop 1

Oktober 2020

  • Ma 05/10 tem zo 18/10/2020: ‘There are no small details’ – Collectif Malunés – Budascoop 1

November 2020

  • Ma 16/11 tem vr 20/11/2020: ‘Connexio’ – Carré Curieux Cirque Vivant – studio Budatoren
  • Ma 16/11 tem zo 22/11/20: ‘Homan’ – Vincent Bruyninckx en Vjede Grind – Studio Budatoren : geannuleerd wegens kwetsuur Vejde Grind

December 2020

  • Ma 7/12 tem vr 11/12/2020: Labo ‘More fun to do than to watch?’ – Joris Verbeeren, Niels Reynaert, Jakob Rosseel en Sander De Cuyper – studio Budatoren
  • Ma 14/12 tem vr 18/12/2020: ‘Ice Skates And Other Cruelties’ – Camille Paycha – Budascoop 1
  • Ma 28/12 tem do 31/12/2020 : ‘K par K’ – Cie Sacorde – Unie der Zorgelozen

Residenties en Coproducties 2019

Coproducties

  • ‘Screws’ – Alexander Vantournhout (BE) – huisartiest 2016-2019
  • ‘Common Ground’ – Common Ground (BE/DE)
  • ‘Always/Beautiful’ – Manor House (BE)
  • ‘De Cuyper versus De Cuyper’ – Cie Pol & Freddy (BE)
  • ‘Pour Hêtre’ – Cie Iéto (FR)

Residenties

  • ‘Common Ground’ – Common Ground (BE/DE)
  • ‘Wisterkajille’ – Samuel Bey
  • ‘Always Beautiful’ – Manor House (BE)
  • ‘De Cuyper versus De Cuyper’ – Cie Pol & Freddy (BE)
  • Thomas Falke (NL) & Merri Heikkilä (FI)

Residenties en Coproducties 2018

Coproducties

  • ‘Red Haired Men’ – Alexander Vantournhout (BE) – huisartiest 2016-2019
  • ‘Palet’ – De Wenkbrauwerij (BE)
  • ‘Histoires Courtes. Sans Fin. Et en couleur.’ – Karlien De Savoye & Nicolas Vladyslav (BE)
  • ‘Common Ground’ – Common Ground (BE/DE)
  • ‘BPM 125’ – Duo André Leo (BE)
  • ‘De Cuyper versus De Cuyper’ – Cie Pol & Freddy (BE)

Residenties

  • Familiar Faces (BE/NL)
  • Cie Du Fardeau (FR)
  • ‘Palet’ – De Wenkbrauwerij
  • Codarts Circus Arts (NL) & Collectif Malunés (BE)
  • ‘Quand les crabes auront des talons’ – Escarlatacircus (SP)
  • ‘De Cuyper versus De Cuyper’ – Cie Pol & Freddy (BE)

Residenties en Coproducties 2017

Coproducties

  • Alexander Vantournhout & Bauke Lievens met ‘Raphaël’
  • Circus Katoen met ‘As heavy as it goes’
  • CirkVost met ‘A-Tripik’
  • Side-show Company met ‘Spiegel Spiegel’
  • There There Company met ‘As long as we’
  • Zinzi & Evertjan

Residenties

  • There There – Budascoop
  • Zinzi & Evertjan – Scala Unie der Zorgelozen

Residenties en Coproducties 2016

Coproducties

  • Collectif Malunés ‘Andersom’
  • Alexander Vantournhout ‘Puppets must be made of flesh and blood’
  • Vzw Katoen ‘As heavy as it goes’
  • Cie Iéo ‘L’instinct du Déséquilibre’
  • CirkVost ‘A-Tripik’

Residenties

  • Cie Ea Eo – Budascoop Kortrijk
  • Laureaat CircusNext 2015 – Budascoop Kortrijk
  • Collectif Les Malunés – Festivalterrein Marke
  • Circus Katoen – Budascoop Kortrijk

Residenties en Coproducties 2015

Coproducties

  • Bert & Fred ‘8 years, 5 months, 4 weeks, 2 days’
  • Cie Ea Eo ‘All the fun is happening somewhere else’
  • Alexander Vantournhout ‘Anecxander’
  • Circus Ronaldo ‘Fidelis’
  • Circus Marcel ‘Nieuw programma – nouveau programme’
  • Circo Ripopolo/De Wenkbrauwerij ‘Dopo Ripopolo’
  • Cie Les Argonautes ‘Entre d’eux’
  • Collectif les Malunés ‘Andersom’

Residenties

  • Laureaat CircusNext: Budascoop Kortrijk (verplaatst naar 2016)
  • Les Argonautes – Budascoop Kortrijk

Residenties en Coproducties 2014

Coproducties

  • BaBaFish ‘Expiry Date’
  • Side-show Cie ‘Wonders’
  • Cie Du Fardeau ‘La Machine’
  • Alexander Vantournhout ‘Caprices’
  • Cie Cecilia ism Circus Ronaldo ‘Ensor’

Residenties

  • BaBaFish ‘Expiry date’ – Budascoop Kortrijk (2x)
  • Side-show Cie ‘Wonders’ – OC Aalbeke
  • Cie Cecilia ism Cie Ronaldo – terrein OC Marke
  • Collectif Marion Collé – CircusNext – Budascoop Kortrijk
  • Cie Ea Eo ‘All the fun is happening somewhere else’

Residenties en Coproducties 2013

Coproducties

  • Griet Desutter & Herwig De Weerdt ‘Allez, Allez, Roulez’
  • De Vuurmeesters ‘Cirqling times’
  • Cie Carré Curieux ‘Le Passage’
  • Cie Pol & Freddy ‘Le Cirque Démocratique de la Belgique’
  • Cie Cecilia vzw ‘Gloria in den Hoge’
  • Are you in town’ ‘Jump of Fall’

Residenties

  • Are you in town ‘ Jump or Fall’ – Budascoop Kortrijk
  • Iona Kewney – CircusNext – Budascoop Kortrijk
  • Alexander Vantournhout ‘Caprices’ – Budascoop Kortrijk

Residenties en Coproducties 2012

Coproducties

  • Zinzi & Evertjan ‘View’
  • BaBaFish ‘I, mistress & Wife’
  • Wietske Vogels ‘Out of Control’
  • Hopla Circus ‘Face to Fake’
  • Fresnel ‘En avant’
  • Circo Ripopolo ‘Koffie

Residenties

  • Fresnel – Budascoop en OC Aalbeke
  • BaBaFish ‘I, Mistress & Wife’ – Budascoop Kortrijk
  • Alexander Vantournhout ‘Caprices’ – Budascoop Kortrijk
  • Circus Ronaldo ‘Amortale’ – Terrein OC Marke

Coproducties 2011

Coproducties

  • Laika ism Circo Ripopolo ‘Cucinema’
  • Collectif Malunés ‘Sens dessus dessous

Coproducties 2010

Coproducties

  • Artboem vzw ‘Dwaaltuin’
  • Sweatshop Cie ‘Sibling’
  • Cie Circ’Ombelico ‘Da/Fort’
  • Cie Pol & Freddy ‘No mad land’

Coproducties 2009

Coproducties

  • Cie Ea Eo ‘M2’
  • Cirq’ulation Locale ‘Rapid I Movement’
    Doble Mandoble ‘Mi otro yo’

Coproducties 2008

Coproducties

  • Les Argonautes ‘Pas Perdus’

Coproducties 2007

Coproducties

  • Shake That ‘Juggling and comedy on the rocks
  • Vzw Pietjesstek ‘ Allez Circul’ez’